Aracınızı Kiraya Vererek Para Kazanmaya Başlayın 0216 410 46 54

Otonu Kirala | Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum!

Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum!

Aracınızı Kiralayalım

Aracınızı sözleşmeli olarak kiraya verirsiniz ve aracınız kurumsal ve bireysel olarak kiralanır.

Whatsapp +90 535 676 08 08

Biz Kimiz

Sektöründe en kaliteli hizmet anlayışına sahip firmayız.

1997 yılından beri, servis yedek parça, araç yıkama, araç detaylı temizlik, ikinci el araç satışı, filo kiralama, motosiklet uzun dönem kiralama, karavan, çekme karavan, otel, restoran, hayvancılık, ve tarım istiklal kollarında faaliyet gösteren aile firmasıyız.

Akby Araç kiralama, her geçen sene gelişmiş opsiyonlarıyla müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaktadır. Siz de hemen otomobil kiralamak ve konforlu, rahat ve gelişmiş seyahatinizin keyfini Akby Rent A Car ile yaşayın.

Araç kiralama hizmetimiz, sizin için pratik ve esnek bir çözüm sunmaktadır. Tatil, iş seyahati, veya özel etkinlikler için yıllardır sektörde güvenle ve kendinden ödün vermeyen kalitesiyle Akby Rent a Car olarak hizmet vermekteyiz.

Akby Rent a car sektörde 30 yılı aşkın deneyimi olan kişiler tarafından kurulmuştur. Ekonomik araçlardan lüks araçlara, araç parkurumuzda birçok kiralık araç bulunmaktadır. Günlük, Haftalık, Aylık araç kiralama ve filo kiralama hizmeti sunuyoruz. Binek araçlardan ticari araçlara, farklı marka ve modellerde araçlarımız için önceden rezervasyon yapmak bizi aramanız yeterli olacaktır. Adrese teslim ve havalimanı teslim araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

“Söz verdiysek yaparız” sloganımız ile, müşterilere sağladığımız güveni çalışanlarımızdan tedarikçilerimize kadar aşılamayı başarmış olan Akby Rent a Car, hizmet süresince ve sonrasında müşterilerinin tüm gereksinimlerini gidermeye çalışan anlayışı ile araba kiralama sektöründe farklı bir konuma gelmiştir.

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize geniş yelpaze seçeneklerimiz ile, her bütçeye uygun kiralama servisimiz 7/24, yüksek kalite, ve garantisiyle kesintisiz devam etmektedir.

Araç kiralama işlemlerinizi daha kurumsal ve güvenli bir şirket ile çalışmaya ne dersiniz?

Akby Rent a Car, size aradığınız kalite ve güvenceyi sunmaktadır. 7/24 çağrı merkezimiz, ve (KAÇ TANE ARAÇ)‘tan fazla benzersiz ve geniş çeşitliliği ile benzersiz ve kaliteli bir araç kiralama deneyi yaşayın.

Yönetim kurulu başkanımız gençlere destek amaçlı Malatya Tecde Spor Kulübü’nün Başkanlığı, 44 Malatya Spor Kulübü as Başkanlığı, Malatyalı İş Adamları Derneği (MİAD), Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) ve STK genel başkan vekilliği görevlerinde bulunmuş bir malatya sevdalısıdır.

Call Now Button+90 535 676 08 08