sss

Sıkça Sorulan Sorular

Aracımı kimlere kiraya vereceksiniz ?

Aracınız bireysel kullanıcılara ve kurumsal firmalara günlük veya aylık dönemlerde kullanılmak üzere kiraya verilmektedir.

Aracımın bakımları düzenli yapılıyor mu ?

Aracınızın bakımları düzenli olarak firmamız tarafından yapılmaktadır.

Aracımı takip edebilecek miyim ?

Firmamız ile sözleşme yaptıktan sonra, aracınıza GPS cihazı takılmaktadır. Bu sayede aracınızı izleyebilirsiniz.

Sözleşme süresi ne kadar ?

Aracınız 6, 12, 18, 24 ay için şirketimizle yapacağınız sözleşme ile kiralanmaktadır ve ay karşılığı size ücret ödenmektedir. Aracınız şirketimiz bünyesinde bireysel veya kurumsal şirketlere günlük veya aylık dönemlerde kiraya verilmektedir.

Her yaşta arabayı kiralık olarak alıyor musunuz ?

Aracınızın 3 yaşın altında olması gerekmektedir. Marka ve modele göre bu farklılık gösterebilir.

Aracıma sigorta yaptırıyor musunuz ?

Aracınız için rent a car sigortası yapılmaktadır. Aracınız kaza, çalıntı vb. durumlarda rent a car kaskosu geçerlidir. Aracınızı rent a car kasko ile teminat altında olup, hiçbir ödeme size yansıtılmaz.

Aracım kaç km yapacak ?

Araç kurumsal firmalarda, yıllık ortalama 40.000 km yapacak olup, bireysel kiralamada bu durum değişim gösterebilir. Ortalama 25.000 ile 30.000 km arasındadır.

Aracımı istediğim zaman geri alabilir miyim ?

Aracınızı belirli bir süre ile sözleşme ile kiralıyoruz. Bu nedenle, aracınızı sözleşmede belirtilen tarihten önce geri almanız mümkün değildir.

Motorlu Taşıtlar Vergisi kimin tarafından ödeniyor ?

MTV araç sahibine aittir.

Aracımı kiralaya vermek için ne yapmalıyım ?

Aracınızı kiraya vermek için iletişim bilgilerimizden bizi aramanız yeterlidir. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre, ofislerimize gelerek aracınızı kiraya verebileceğiniz gibi, bulunduğunuz yerden aracınız tarafımızca teslim alınarak ve karşılıklı sözleşme yapılarak aracınız kiralık olarak alınabilir. Karşılıklı görüşme sonrasında, sizlere detaylı bilgi verilecektir.

Daha detaylı bilgi nasıl alabilirim ?

Aracınızın kiralanması ile ilgili veya firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, lütfen iletişim bilgilerimizden bizi arayınız veya WhatsApp destek hattımız üzerinden bize yazınız.

Otonu kiraya vererek kredi taksitinizi ödeyebilir yada ek gelir elde edebilirsiniz.

Call Now Button+90 535 676 08 08